דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

יום עיון שיווקיבוץ

איך משווקים קליטה לחברות מלאה? מי קהל היעד שלי ואיך לדבר איתו? איך ממתגים את הקיבוץ? איך מתגברים על חסמים פנימיים וחיצוניים? ומה זה בכלל טרגטינג???
יום העיון "שיווקיבוץ" יתקיים בסוף החודש (30.1.20) יעסוק באתגרים אלה מזוויות שונות ויבקש לתת בידי מובילי הצמיחה והקליטה בקיבוצים ידע וכלים בתחום
שיווקיבוץ

כחלק מהתהליך של הובלת פרוייקט קליטה לקיבוץ, נדרשים מובילי הצמיחה לעסוק גם בנושא השיווק, שמהווה אתגר מורכב ודורש הבנה וכלים מקצועיים. לא פשוט וקל לשווק קליטה לחברות מלאה – חבילה שכוללת זהות, ערכים וקהילה, שינוי אישי ומשפחתי גדול, משמעויות כלכליות ולעתים רבות חסמים אחרים כמו ריחוק גאוגרפי, קשיי תעסוקה ותחבורה, קושי בטחוני ועוד. יום העיון "שיווקיבוץ" יעסוק באתגרים אלה מזוויות שונות ויבקש לתת בידי מובילי הצמיחה והקליטה בקיבוצים ידע וכלים בתחום. באמצעות הרצאות, שיח עמיתים ומפגש עם השטח נדבר על הגדרת קהל היעד ואיך מגיעים אליו ומשוחחים איתו, תדמית היישוב ומיתוגו, אמצעים לשיווק (דיגיטליים ואחרים), התגברות על חסמים ומשאבים ושותפים לשיווק.

היום מיועד למובילות ומובילי הצמיחה והקליטה בקיבוצים – רכזי/ות צמ"ד וקליטה, חברי/ות ועדות וצוותים וממלאי/ות תפקידים בקיבוץ.

בואו לדבר על זה, להכיר עמיתים ולקבל כלים, רעיונות והשראה

עלות למשתתף: 100 ₪

לצפייה והורדת לוח הזמנים של היום: לחצו כאן

מועדי האירוע
מועד תחילת האירוע
מועד סיום האירוע

הרשמה לאירוע:
* עלות המפגש הינה 100 ש"ח
* התשלום הינו באשראי בלבד דרך האתר.
* כל משתתף/ת נרשם/ת בנפרד.
* לשאלות ולסיוע בתהליך ההרשמה נא לפנות לאתי צפני בטלפון: 03-6925245 

לו"ז יום עיון שיווקיבוץ
בחירת תשלום: