דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

כל התוצאות מהבחירות במועצות הקיבוציות

מרבית ראשי המועצות ה"קיבוציות" ימשיכו לעמוד בראש רשויותיהם בחמש השנים הקרובות. מספר ראשי וראשות המועצה הקיבוצניקים עומד על ארבעה עשר
צילום: אבי אוחיון - לע"מ
צילום: אבי אוחיון - לע"מ

והתוצאות –

גולן - סיבוב שני בין חיים רוקח (נוב) למיכל רייקין (קדמת צבי) – המנצח יחליף את אלי מלכה שלא התמודד
גליל עליון - ראש המועצה המכהן, גיורא זלץ (להבות הבשן), ניצח בבחירות וימשיך לקדנציה נוספת
מטה אשר - סגן ראש המועצה, משה דבידוביץ' (בוסתן הגליל) ניצח ויחליף את יורם ישראלי (געתון) שבהסכמה יהפוך להיות סגן ראש המועצה
משגב - דני עברי (יודפת) ניצח ויחליף את רון שני שלא התמודד

גליל תחתון - ניצן פלג (שדמות דבורה) ניצח ויחליף את מוטי דותן שלא התמודד
עמק הירדן - ראש המועצה המכהן, עידן גרינבאום (אשדות יעקב איחוד), ניצח וימשיך לחמש שנים נוספות
עמק המעיינות - ראש המועצה המכהן, יורם קרין, (כפר רופין), ניצח וימשיך לחמש שנים נוספות

הגלבוע - ראש המועצה המכהן עובד נור (גן-נר, בן קיבוץ עין-חרוד איחוד) ניצח וימשיך לחמש שנים נוספות
עמק יזרעאל - ראש המועצה המכהן, איל בצר (נהלל), ניצח וימשיך לחמש שנים נוספות
מגידו - ראש המועצה המכהן איציק חולבסקי (עין השופט), ניצח וימשיך לחמש שנים נוספות
זבולון - סיבוב שני בין עמוס נצר (רמת יוחנן) לאיתמר שורקי (כפר חסידים), המנצח יחליף את דב ישורון (יגור) שלא התמודד
חוף הכרמל - ראש אגף הצעירים והמעורבות בחברה בתנועה הקיבוצית, אסיף איזק (החותרים) ניצח ויחליף את כרמל סלע שלא התמודד
מנשה - מול ראש המועצה המכהן, אילן שדה (מענית) לא התמודד אף אחד והוא ימשיך לקדנציה נוספת
עמק חפר - ד"ר גלית שאול (מושב חגלה) ניצחה את ראש המועצה המכהן, רני עידן (מכמורת)
חוף השרון - מול ראש המועצה המכהן אלי ברכה (בית יהושע), לא התמודד אף אחד והוא ימשיך לקדנציה נוספת
דרום השרון - אושרת גני גונן ניצחה (נווה ימין) ותחליף את מוטי דלג'ו שלא התמודד
גן רוה - ראש המועצה המכהן, שלמה (מוני) אלימלך ניצח וימשיך לחמש שנים נוספות
ברנר - מול ראש המועצה המכהן, דורון שידלוב (קידרון) לא התמודד אף אחד והוא ימשיך לקדנציה נוספת
באר טוביה - קובי אביבי (כפר אחים) ניצח את ראש המועצה המכהן דרור שור
מטה יהודה - ניב ויזל (נתיב הל"ה) נבחר לראשות המועצה (שימש כממלא מקום בשנתיים האחרונות)
גזר -  רותם ידלין (כרמי יוסף), נכדתו של חברנו אהרן ידלין, ניצחה את ראש המועצה המכהן פטר וייס (מושב משמר איילון)
יואב - מול ראשת המועצה המכהנת, מטי צרפתי הרכבי (סגולה) לא התמודד אף אחד והיא תמשיך לקדנציה נוספת
בני שמעון - ניר זמיר (להב) ניצח ויחליף את סיגל מורן (בית קמה) שלא התמודדה
חוף אשקלון - סיבוב שני בין איתמר רביבו (באר גנים) לדודי סעדה (מבקיעים) – המנצח יחליף את יאיר פרג'ון
שער הנגב - אופיר ליבשטיין (כפר עזה) ניצח בבחירות ויחליף את אלון שוסטר (מפלסים) שלא התמודד
אשכול - ראש המועצה המכהן, גדי ירקוני (נירים), ניצח בבחירות וימשיך לחמש שנים נוספות
רמת נגב - ערן דורון (מדרשת שדה בוקר) נבחר לתפקיד ב2017 לאחר פטירתו של שמוליק ריפמן ז"ל, לא התמודדו מולו בבחירות הנוכחיות.
מגילות - מול ראש המועצה המכהן, אריה כהן (מצפה שלם), לא התמודד אף אחד והוא ימשיך לקדנציה נוספת
תמר - ראש המועצה, דב ליטבינוף (עין גדי) ניצח בבחירות וימשיך לקדנציה נוספת
אילות - מול ראש המועצה, ד"ר חנן גינת (סמר)  לא התמודד אף אחד והוא ימשיך בתפקידו

בהצלחה לכולם ולכולן!

הוספת תגובה חדשה

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

6 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
fw_after_content