דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

קיבוץ חולית שבעוטף עזה חוגג 40 שנים להקמתו!

בסמוך לגבולה של מדינת ישראל, במציאות ביטחונית משתנה, חרט קיבוץ חולית על דגלו, בניית קהילה מגוונת ומגובשת וממשיך לאורך השנים, לקלוט משפחות מכל רחבי הארץ. מאז הקמתו היווה ועודו מהווה הקיבוץ סמל והובלה ליישוב הארץ, לשמירה על גבולותיה, לעשייה ציונית, התיישבות והפרחת הנגב. הקיבוץ ידע עליות ומורדות וכיום ואחרי גלגולים לא מעטים של משברים, תת אכלוס וקשיים כלכליים הינו סיפור הצלחה ומושא לגאווה של חבריה.

חולית

אלכס וינטרוב, חבר בהנהלת חולית מספר: "אנו בעיצומה של התפתחות וצמיחה קהילתית, בקרוב יפותחו מגרשים חדשים לבניית שכונה חדשה על מנת לקלוט משפחות צעירות לקיבוץ ולקדם צמיחה דמוגרפית וערכית שתאפשר קיום של קהילה איתנה ומחויבת להמשך עתיד המקום.
למרות הניגוד בין השקט והפסטורליה, לבין מה שעשוי להשתנות בן רגע ולהפוך את המקום, תרתי משמע, למקום שסכנה לחיות בו, קהילת חולית לוקחת אחריות ומייצרת עשייה ענפה בנושאים כמו בינוי קהילתי, חינוך וחוסן הקהילה והאזור כולו, יצירת מרחב פנאי ותרבות דינאמי ומאפשר לקהילה, עשייה ערכית וחלוצית באזור כמו קליטת גרעינים משימתיים של השומר החדש הקמת מכינה קדם צבאית ומעורבות חברתית. אנו גאים בקיבוץ התוסס שלנו ומאחלים לו עוד שנים רבות של עשייה, שותפות ושגשוג!

הוספת תגובה חדשה

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

3 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
fw_after_content