דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

"ממשלת ישראל: ניצחתם את החקלאים - נכנעתם לחמאס!"

מזכ"ל התנועה הקיבוצית, ניר מאיר, תקף הבוקר (חמישי) בחריפות את הצעת ממשלת ישראל לפיצוי לחקלאי ישובי הגדר בעוטף עזה על קציר מוקדם של חיטה, על מנת שזו לא תשרף בטרור הקיץ.
ממשלת ישראל ניצחה את החקלאים ונכנעה לחמאס

ניר מאיר: "ממשלת ישראל מפקירה את חקלאי ותושבי העוטף - והשדות... יישרפו!  אין דרך אחרת להסביר את הפיצוי העלוב שהממשלה מציעה לחקלאי עוטף עזה שנאלצים לקצור מוקדם מדי השדות שעל גבול הרצועה לפני שטרור העפיפונים יישרוף אותם בקיץ.

50 ש"ח עלובים לדונם חיטה שתיקצר מוקדם לפני שתישרף - זה המחיר ?

מה נגיד לממשלת ישראל הבוקר? ניצחתם.

ממשלה שמעבירה כל חודש מליוני דולרים לחמאס, משפילה את חקלאי העוטף ומנסה  לחסוך על גבם כמה שקלים. בושה!"

בדברים שנשא בתחילת השבוע בכנס הנהגות המושבים תקף מזכ"ל התנועה אישית את ראש הממשלה, בנימין נתניהו ואמר: "ראש הממשלה שמסתובב מארץ לארץ ומתגאה בפרה הישראלית , חוזר לארץ ושוחט אותה".

מאיר הוסיף ואמר : "אני גאה להיות כאן ולייצג את התנועה האחות. למדנו לשתף פעולה היטב ואף ידענו איך לא להסכים. המציאות בשנת 2019 מביאה לנו אתגרים אך גם סיכויים מחודשים. עלינו לנצל את ההזדמנות של הבחירות, לקדם את  החקלאות ולייצב את המעמד של החקלאים .אנחנו חייבים לתחזק את המותג שנקרא - החקלאי הישראלי. הכפר העברי הביא למדינת ישראל נכסים במלוא הטנא. זה נחשב מובן מאליו. אבל זהו... שלא. רק ביחד נוכל לשמר את מעמדנו החברתי והתרבותי. שיהיה לנו המשך שיתוף פעולה פורה ומועיל".

 

הוספת תגובה חדשה

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
fw_after_content