דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

נערי ונערות קיבוץ מעברות זוכרים את עדי מס ז"ל במשט הרפסודיה

ביום שישי שעבר נהרג באופן טראגי עדי מס בן ה-30 מקיבוץ מעברות, בעת שעסק בטיפוס אתגרי בדרום גרמניה בהר ״קן הנשרים״. במהלך הטיפוס הוא החליק מהצוק ונפל מגובה רב אל מותו.

כמה שעות לפני שהובא למנוחות ביום שלישי אחה"צ, החליטו הנערים והנערות מקיבוץ מעברות שלקחו חלק במחזור השלישי והאחרון של רפסודיית התנועה הקיבוצית להקדיש לו את ציור המפרש לזכרו. הקבוצה בחרה לרשום על המפרש ציטוט של חוקר הטבע והאקולוג האמריקאי הנודע, ג'ון מיור - "מגע אחד של הטבע הופך את העולם כולו לקרוב משפחה" והוסיפו "לזכרו של עדי מס".

הנושא החינוכי של הרפסודיה השנה היה "שבט אחים גם יחד", קבלת האחר והזכות של כולם להיות חלק מהחברה ואחדות. ברוח זו צוירו כלל המפרשים. על הרפסודה שטו גם נערים ונערות מקיבוץ גזר שהוסיפו על המפרש את המשפט "ארבל אתה חסר", אותו הם רושמים במשטים האחרונים, לזכר מדריך הנעורים בקיבוצם שנהרג בתאונת דרכים לפני מספר שנים.
מדריך הנעורים בקיבוץ מעברות, אילן טחנאי, סיפר כי "נערי ונערות הקיבוץ רצו לשלוח מסר לקהילה בבית ולמשפחת מס במיוחד, כי גם כאשר הם רחוקים מהבית ונמצאים במשט בכנרת, לבם נמצא ביחד איתם והם חושבים על עדי ומחזקים את המשפחה."

הוספת תגובה חדשה

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

14 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.