דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

Garda-Tech

Garda-Tech
תמצית עסקית על החברה

Garda-Tech סטארטאפ בתחילת דרכו אשר נוסד ע"י קבוצת יזמים מנוסים בתחום האופטיקה, אלקטרו-אופטיקה, אלקטרוניקה, אנרגיה ותעשיית המזון. 

החברה מפתחת מערכת חישה ושליטה מבוססת מצלמות בתחום הטרמי והנראה שמפעילה עיבוד תמונה ובינה מלאכותית בכדי לבצע החלטות חכמות לאופטימיזציה של תהליך הבישול ומביאה לחיסכון עצום באנרגיה ושיפור איכות המזון. 

המערכת מיועדת תחילה לשוק המטבחים התעשייתיים למוצרי הבישול הפתוח כגון כיירים, גריל, פלנצ'ה ועוד.

תאור תמציתי של הטכנולוגיה

הטכנולוגיה של Garda-Tech מבוססת מצלמה טרמית וניראת אשר ממוקמת מעל איזור הבישול ומסתכלת על כל תהליך הבישול. בינה מלאכותית מעבדת את המידע מהמצלמות ומאפשרת לנטר את תהליך הבישול ולשערך את פרופיל הטמפרטורה של התבשיל בכל רגע נתון. המערכת שולטת על וויסות האנרגיה של גופי החימום (גז וחשמל) כדי לשמור על פרופיל טמפרטורה אופטימלי ולהביא לחיסכון באנרגיה ושיפור איכות המזון. 

"START STOP" - המערכת מזהה כאשר אין תבשיל מעל אזור החימום ומווסתת את זרימת האנרגיה בהתאם כדי לחסוך בבזבוז אנרגיה מיותר- כ30% חיסכון. 

 

תיאור השוק למוצר

חיסכון באנרגיה, יעילות ואיכות הבישול הינם מרכיבים קריטים במוצרי הבישול התעשייתי ויצרני הציוד תמיד מחפשים דרכים חדשות לשפר אותם. 

כיום לא קיימת בעולם חברה המספקת פיתרון טכנולגי זהה לטכנולוגיה של Garda-Tech.

החברה פנתה ליצרניות מובילות בתעשיית ציוד הבישול למטבחים תעשייתיים בעולם וקיבלה תגובות מעולות לגבי הצורך של השוק בטכלונוגיה והפוטנציאל המסחרי שטמון בה. 

שתי חברות בינלאומיות מוביולות בשוק העולמי ביקשו לראות הצגה של הטכנולוגיה על מוצרי הדגל שלהם ובימים אלו אנו במגעים אחרונים לחתימת הסכמי שת"פ עימם. 

מודל המכירות

B2B- החברה פונה ליצרניות מובילות בעולם להטמעת הטכנולוגיה על מוצריהם הקיימים והעתידיים. 

 

גודל השוק
שוק המטבחים התעשייתיים מגלגל כ-US$90B בשנה.

החברה מחפשת

אתר יצור
לא
השקעה
כן
סכום השקעה
₪1500000
מפעל או אתר פיילוט
לא
חומרים נוספים
02.jpg2.51 MB
05.jpg351.02 KB
FI_003.jpg3.85 MB
מייל ליצירת קשר