דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

רשימת רכזי אזורים וחלוקת האזורים - מאי 2022

לוגו תנועה

רכזים אזוריים - מאי 2022

רמי פלג - מנהל המחלקה

שם ומשפחה

אזור

נייד / קווי

כתובת דוא"ל

רמי פלג
קיבוץ גדות

אזור הגליל העליון וצפון רמת הגולן

050-2001562

rami@tkz.co.il

רוני ברניר
קיבוץ רמות מנשה

אזור משקי יזרעאל

052-3793524

ronib@tkz.co.il

ירון לינדמן
בית העמק

אזור משקי מילואות

054-3300450

yaronl@tkz.co.il

ערן גליק
קיבוץ מרום גולן

אזור דרום רמת הגולן, עמק הירדן ועמק המעיינות

050-3514407

erang@tkz.co.il

אייל אלקלעי
מעגן מיכאל

אזור משקי גרנות

054-2800400

eyal@tkz.co.il

צחי רם
קיבוץ רביבים

אזור שער הנגב, בני שמעון ואשכול

054-7918424

zachi.ram@tkz.co.il

דנה אדלהייט
קיבוץ ניצנים

אזור חוף אשקלון, מגילות, גזר, יואב, ברנר, תמר, מטה יהודה ובקעת הירדן

052-2330200

dana@tkz.co.il

רוני שני מור
אילות

אזור ערבה
"חבל אילות"
ורמת הנגב

054-9799295

ronish@tkz.co.il

 

 

חלוקת הרכזים לפי מועצות-קיבוצים - מאי 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

משקי הגליל העליון וצפון רמת הגולן

משקי המפרץ (מילואות)

משקי עמק יזרעאל

משקי עמק הירדן ועמק בית שאן

גרנות

שער הנגב אשכול     בני שמעון

משקי הדרום, גזר, ברנר, יואב, חוף אשקלון, מטה יהודה, ערבות הירדן, מגילות

אילות, תמר והר הנגב

רמי פלג

ירון לינדמן

רוני ברניר

ערן גליק

אייל אלקלעי

צחי רם

דנה אדלהייט

רוני שני מור

אורטל

אדמית

אלונים

אלומות

אייל

אור הנר

בית גוברין

אילות

איילת השחר

אושה

בית אלפא

אפיק

בחן

אורים

בית ניר

אליפז

אלרום

אילון

בית קשת

אפיקים

בית אורן

ארז

גבעת ברנר

גרופית

ברעם

אפק

גבע

אשדות יעקב א

ברקאי

בארי

גברעם

יהל

גדות

אשבל

גבעת עוז

אשדות יעקב ב

גבעת חיים א'

בית קמה

גזר

יטבתה

גונן

(בית העמק)

גבת

 

גבעת חיים מ'

ברור חיל

גלאון

לוטן

דן

געתון

גזית

בית זרע

גבעת השלושה

גבולות

גת

נאות סמדר

דפנה

גשר הזיו

גלעד

גינוסר

גליל ים

גבים

זיקים

נווה חריף

הגושרים

הסוללים

גניגר

גשור

גן שמואל

דביר

חולדה

סמר

חולתה

חניתה

דברת

גשר

געש

דורות

חפץ חיים

קטורה

יפתח

יחד

דליה

דגניה א'

הבונים

חולית

חצור

עין גדי

יראון

יחיעם

הרדוף

דגניה ב'

החותרים

חצרים

יד מורדכי

מצפה שלם

כפר בלום

יסעור

הזורע

(האון)

המעפיל

כיסופים

כפר דניאל

טללים

כפר גלעדי

כברי

חפציבה

חוקוק

העוגן

כפר עזה

כפר מנחם

משאבי שדה

כפר הנשיא

כישור

(חנתון)

חמדיה

חורשים

כרם שלום

כרמיה

רביבים

כפר סאלד

כפר המכבי

יפעת

כנרת

(יד חנה)

כרמים

משמר דוד

שדה בוקר

להבות הבשן

כפר מסריק

יגור

כפר חרוב

יקום

להב

נגבה

 

מורן

לוטם

יזרעאל

כפר רופין

כפר גליקסון

מגן

ניצנים

 

מחניים

לוחמי הגטאות

כפר החורש

מבוא חמה

להבות חביבה

מפלסים

נען

 

מלכיה

מצובה

מגידו

(מיצר)

מגל

משמר הנגב

נצר סירני

 

מנרה

סער

מזרע

מסדה

מעברות

נחל עוז

פלמחים

 

מעיין ברוך

עברון

מרחביה

מסילות

מעגן מיכאל

ניר יצחק

רבדים

 

מרום גולן

עין המפרץ

משמר העמק

מעגן

מעין צבי

ניר עוז

שדה יואב

 

משגב עם

פלך

עין דור

מעוז חיים

מענית

ניר עם

שילר

 

נאות מרדכי

פרוד

עין חרוד איחוד

נווה אור

מצר

נירים

שעלבים

 

סאסא

ראש הנקרה

עין חרוד מאוחד

נווה איתן

משמר השרון

סופה

אלמוג

 

עין זיוון

רגבה

עין השופט

(נטור)

משמרות

עין השלושה

בית הערבה

 

עמיעד

רמת יוחנן

רמת דוד

ניר דוד

נווה ים

צאלים

גלגל

 

עמיר

שמרת

רמות מנשה

עין גב

נחשולים

רוחמה

ייטב

 

צבעון

תובל

רמת השופט

רביד

נחשונים

רעים

נערן

 

קדרים

 

שער העמקים

רשפים

ניר אליהו

שובל

קליה

 

שדה נחמיה

 

שריד

שדה נחום

עין החורש

(שומריה)

הראל

 

שמיר

 

תל יוסף

שער הגולן

עין כרמל

 

מעלה החמישה

 

שניר

 

בית השיטה

תל קציר

עין שמר

 

נוה אילן

 

 

 

 

 

עינת

 

נחשון

 

 

 

 

 

רגבים

 

נתיב הל"ה

 

 

 

 

 

רמת הכובש

 

צובה

 

 

 

 

 

שדות ים

 

צורעה

 

 

 

 

 

שפיים

 

קרית ענבים

 

 

 

 

 

תל יצחק

 

רמת רחל

 

הוספת תגובה חדשה

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.