דילוג לתוכן העיקרי
fw_before_content
content

הדס דניאלי ילין נבחרה לתפקיד מנכ"לית שדולת הנשים בישראל

דניאלי ילין, חברת יגור ועד לאחרונה המשנה למזכ"ל התנועה הקיבוצית, תמלא את מקומה של מנכ"לית השדולה, עינת פישר לאלו, שיצאה לחופשת לידה
הדס דניאלי ילין. צילום: דנה בר-און
צילום: דנה בר-און

הדס דניאלי ילין (49), היא חברת קיבוץ יגור, פסיכולוגית אירגונית-תעשייתית בהכשרתה, ומגיעה לשדולת הנשים לאחר עשרות שנות ניסיון ניהולי בקיבוצים ובעולמות החברתיים והציבוריים. בחמש השנים האחרונות פעלה הדס בתנועה הקיבוצית, תחילה כמנכ"לית ולאחר מכן כמשנה למזכ"ל התנועה, תפקיד אותו מילאה עד החודש האחרון. במסגרת עשייתה בתנועה הייתה שותפה הדס להקמת בית הספר למנכ"ליות העתיד בקיבוצים ובתעשייה הקיבוצית ופעלה רבות לקידום מנהיגות נשית.

לאחר ההודעה על מינויה, אמרה דניאלי ילין: "זאת זכות גדולה עבורי למלא את תפקיד מנכ"לית שדולת הנשים בתקופה זאת. אני מגיעה למשימה עם תחושת שליחות ואחריות גדולה להמשיך ולפעול לקידום נשים וזכויתיהן, ולהבטיח כי כל אישה בישראל תרגיש שווה, בטוחה ומשמעותית בכל חלקי החברה הישראלית. משימה גדולה לפני להמשיך את הדרך הנפלאה שהובילה עינת בשדולה בשנה האחרונה". 

לשדולת הנשים תפקיד מרכזי וחשוב בקידום מעמד האישה, ומסתמן שבתקופה הקרובה צפויים לה אתגרים יותר מהרגיל. אנו בטוחים שאין מתאימה מהדס להוביל את העמותה אל עבר יעדים והישגים חדשים. בהצלחה!

הוספת תגובה חדשה